Čtvrtek, 21.srpna 2008, ráno v posteli

21. srpna 2008 v 22:46 | Michal |  Můj deník, alias Z Hluku do Londýna
V pondělí nad ránem odletěla Linda na tři dny pracovně do Vídně.

Dopoledne se kluci dívají na televizi a já si brouzdám po internetu. Začal fungovat. Zase po týdnu funguje. Je to podivné. Ale už trošku tuším, kde je zakopaný pes. Takže nakonec jsem přišel na tohle: Internet začne fungovat po té, co se pustí jejich počítač, zapne se prohlížeč (naskočí domácí stránka Googlu, ale ta je jen uložená a jinak je vše stále off-line) a v oblíbených položkách se otevře stránka s hrama. Počítač je stále off-line, ale ta stránka se načte a jde hrát pár her. V tom se rozbliká na routeru (ten od od Aliho) zelená dioda u nápisu INTERNET a laptop je on-line. Po vypnutí jejich domácího počítače internet buď stále funguje, nebo taky ne. Pokud po čase vypadne, tak stačí zapnout domácí počítač, otevřít stránku s hrama a zase vše šlape. Ovšem stále jen na mém laptopu. Jejich počítač je pořád off-line. Napadlo mě, že vyzkouším vše propojit přes ten router, ale na to potřebuju síťový kabel, takže až později. Ale já to vyřeším! Před polednem vyrážíme s klukama na velký cyklo výlet do Suttonu.
Původně chtěli jet stejnou trasu, jako jsem jel já o víkendu, ale nechali jsme to na příště. V Suttonu se stavujeme na Fisch & Chips, pak chvilku v parku na hřišti.
Cestou domů jsem zaslechl dvě holky, bavící se česky, tak jsem je pozdravil "nazdar" a jel jsem dál. Holky se jen otočily a řekly, že to se tady často neslyší. Odpoledne trávíme doma. Linda je v Rakousku, takže jsem s klukama od rána do večera.
Abych se ale z těch dvou nezbláznil, tak je dnes, v úterý, ráno vedu do KidzCampu ve Westcroftu, kde budou do čtyř hodin. Po té snídám a jedu do Londýna koupit Mirovi nějaké věci, co chtěl přivézt na svatbu. To mi zabírá celé dopoledne.
Domů dorážím kolem půl třetí. Chvilku is hraju na kytaru, taky obědvám a jdu vyzvednout kluky. Ve schránce byl vzkaz od paní, co k nám občas chodí zkontrolovat kluky. Mara, nebo tak nějak se jmenuje. Byla u nás v poledne a příjde znova v 5 hodin. Takže čekáme na ni. Přichází a povídáme si. Vyptává se kluků, jak se měli na dovolené, jak se jim líbím já a tak různě. Pak chtějí jít kluci do parku, ale "zamrzli" u televize.
Středa: Dopoledne se Ali oběvuje dole v obýváku, dnes má asi volno. Kouří dýmku a hraje fotbal na Playstationu. V poledne jedeme na kolech s klukama do Wallingtonu objednat mě k holiči. Vracíme se tam po obědě ve čtvrt na čtyři, na kdy jsem objednaný. Za ostříhání dávám pouhých jedenáct Liber. Pak jdeme na bazén. Vracíme se před sedmou večer, takže už jen malá večeře, chvilku televize a v devět hodin odnáším spícího Olivera do postele. V půl jedenácté se vrací Linda.
Dnes chce jít Max na bowling, tak možná půjdeme. Hlavně se potřebuju sbalit, protože zítra ráno odlétám domů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Martin Martin | E-mail | 8. února 2011 v 13:07 | Reagovat

tak teď tomu nerozumím, "...pouhých jedenáct Liber..."....to mělo to pouhých být v uvozovkách nebo místo Liber tam mělo být Pencí??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama