Pátek, 15.srpna 2008

18. srpna 2008 v 23:39 | Michal |  Můj deník, alias Z Hluku do Londýna
Ráno snídám zároveň s klukama a za chvilku už je Linda vede do Westcroftu. Dnes mám do čtyř volno.

Takže v devět jedu s laptopem v batohu do knihovny v Suttonu, kde je zdarma bezdrátové připojení na internet, odepisuju na pár e-mailů, stahuju co potřebuju a v poledne jedu domů na oběd.
Cestou kupuju dvě grilovaná kuřata. Jedno pro mě a jedno pro kluky. Po bědě se ještě vracím do Suttonu. Napřed do knihovny, trošku dodělat aktualizaci blogu, ale internet zdarma je hrozně pomalý, takže nestíhám vše, co bych chtěl. V půl čtvrté odjíždím a ještě se stavuju koupit spacák. Doma potkávám Aliho. Většinou je celý den v práci. Asi chodí na nějaké bláznivé směny. Dělá u Mc' Donalda. Ptá se mě, jestli bych nemohl zůstat zítra s klukama. Celou sobotu až do večera. Říkám že nemohl. Už tak jsem s nimi celý týden od rána do večera a hlavně mám naplánovaný na víkend výlet na kole. Mám naplánováno, že někam vyjedu. Někam na jih. Za každého počasí a vrátím se až v nedělí. Proto jsem si kupoval ten stan a spacák. Takže takový je plán. Teď ale hlavně musím běžet vyzvednout kluky, už jsou skoro čtyři hodiny. Cestou domů plánujeme piknik. Doma zjišťujeme, že musíme koupit chleba, takže já jedu s Olim na kole do obchodu, Max zůstává doma s Alim a chystá piknikový batoh. Pak vše připravujeme. Kuře, chleba, toustovaný chleba, fazole v tomatové omáčce, šunka a pití. Já beru jídlo do mého batohu, Max bere piknikový batoh s dekama, nádobím a dokonce jsou tam i skleničky. Zkoušel jsem je přesvědčit, že to nepotřebujeme, že stačí deka, ale nedali si říct, tak jsem jim řekl, že si to ponesou sami, jestli to chtějí. Oli nese balón. A to ještě chtěli jet na kolech, což jsem absolutně zamítnul. Sedáme si v parku a piknikujeme.
Po hodince to balíme a jdeme si kopat. Fotbal jeden na jednoho na hřišti o velikosti zhruba poloviny normálního hřiště plus bláznivý rozhodčí (Oli), který rozumí fotbalu míň než já, občas chytá v brance, občas běhá po hřišti a občas leží někde poblíž. Bereme to sportovně. Lepší než sedět u televize. V sedm večer jdeme domů. Ali už je pryč a Linda dnes ani nepřijde. Zase nějaký večírek, takže hlídám. Uklízím v kuchyni a mezi tím Max hraje fotbal na Playstationu. V osm už Oli spí, tak ho přenáším nahoru do postele. Pak hraju s Maxem karty, pak se Max dívá na televizi a já si chystám pár věcí na zítřek. V deset už jsme všichni v postelích. Ti dva nahoře už jen lehce oddychují a já dole datluju posledních pár písmen do klávesnice.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama