Středa, 30. července 2008

12. srpna 2008 v 0:34 | Michal |  Můj deník, alias Z Hluku do Londýna
V neděli jsme se rozloučili s Anjou.

Bylo to dojemné. Dala nám každému takové to přání. Něco tak hezkého mi už dlouho nikdo nenapsal. Co je uvnitř vím jen já a ona. Ještě dlouho po tom, co odjela, jsme mlčky stáli a dívali se za mizícím vlakem. Jela jen zpátky do Cheamu, odlétá až v pondělí, ale my ji už neuvidíme. Takový pocit se často nezažívá. Je to stejný pocit, jako když jste poslední večer na pláži před zítřejším odjezdem z dovolené u moře, jenže je to ještě horší o to, že my tady zůstáváme, ale něco nám chybí. Ještě pomalu jdeme s Žanetou městem, povídáme si o Anje, o pocitech a o všem kolem toho, ale ne dlouho. Není nálada na nic, tak se loučíme.
Pondělí: Kluci jsou ve Westcroft centru do čtyř hodin odpoledne. V půl dvanácté sedám na kolo a vyrážím do Dorkingu.
Cesta tam a zpět mi trvá tři hodiny a je to chvilkami do pěkného kopce, ale báječně jsem se projel. Konečně jsem viděl zase kus přírody.
Ve čtyři hodiny vyzvedám kluky a jsem s nimi do večera. Pak přichází paní na hlídání, abych mohl jít ven. Jsem s Žanetou chvilku v parku, pak si ji vyzvedá Lee a já jdu domů. Pak jdu ještě na chvilku do zamčeného parku, ležím na trávě a dívám se na hvězdy. Dnes jsme měli, já i Linda, narozeniny. Linda je s Alim někde venku. Chvilku si doma povídám s tou paní. Odchází a já jdu spát.
Úterý: Dnes prší, takže nikam nejedu. Jen do knihovny na internet. Kluci jsou opět ve Westcroftu. Navečer jedou všichni někam do kina.
A dnes, ve středu: Jsem s klukama od rána. Dopoledne se dívají na pohádky, odpoledne hrajeme v parku cricket.
Je nádherný slunečný den, plný park lidí. Večer přijíždí Žaneta, jdeme do parku. Házíme si diskem, děláme salta, mosty, hvězdice a tak různě blbneme. Pak si Žanetu vyzvedá Lee a já jdu domů spát.
Za tu dobu, co u nás bydlí Ali, mimochodem už u nás teda úplně bydlí, tak nastalo pár změn: máme doma o dvě vodní dýmky víc, takže už tři, v obýváku je nový koberec, takový ten indický a hlavně je tam pořádek, kluci se učí po sobě uklízet, mám konečně stolík u sebe v pokoji, pořád se něco nakupuje a lednička je většinou ještě plnější, než doposud.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Holly Holly | Web | 12. srpna 2008 v 0:41 | Reagovat

Prosím dej hlásek pro mého pejska Fatimku díík ♥ a když potrebuješ taky pomoc,tak mi klidne písni

http://mekenzie77.blog.cz/0808/soutezici-o-nej-mazlicka-kategorie-psi-hlasujte-do-31-9-2008

2 Michal Michal | Web | 12. srpna 2008 v 1:04 | Reagovat

What's up? :)

3 Monika Monika | 13. srpna 2008 v 21:19 | Reagovat

......????.......

4 katka katka | E-mail | 25. října 2008 v 13:59 | Reagovat

ahoj, narazila jsem nahodou na tvuj blog. ja jsem byla v cheamu, sice ani ne tri mesice, pred dvema rokama. a nakonec na to rada vzpominam,  i kdyz tenkrat jsem z toho byla dost na nervy. v dorkingu jsem na vylete byla taky, v ramci heritage open day /vzdycky zhruba v polovine zari/. sla jsem na komentovanou prohlicku mistniho vapencoveho lomu a pak sem se tam potulovala po tom lesoparku a je to tam moc hezky. tak az budete hledat misto pro pekny vylet, tak doporucuju. a kdzy jsem u tech vyletu, tak reigate je taky pekne, byla jsem tam v jeskyni pod tim jejich kopcem. a kousek za mestem je jakesi vresoviste/golfove hriste/lesopark a vetrnym mlynem. taky pekny vylet.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama