Úterý, 12.srpna 2008

15. srpna 2008 v 15:25 | Michal |  Můj deník, alias Z Hluku do Londýna
Včera jsme byli plavat ve Westcroftu, jeli jsme na kolách do Beddingon Parku, hráli jsme si na hřišti, viděli jsme lišku, někteří předstírali bolest a předváděli herecké výkony, hráli jsme karty a taky společně vařili oběd (kuřecí kousky s hranolkama).

Dnes už zase nefunguje internet. Fungoval přesně den. Je to zvláštní. A Linda jen kroutí hlavou, když jí o tom ráno říkám. Kluci se dívají na televizi. V poledne jdeme na minigolf, pak následuje vyjížďka do Beddington Parku a oběd.
Po obědě televize, další projížďka, tentokrát jen tak po Carshaltonu, cricket v parku a už je večer.
Oliver dnes nehezky spadl z kola a dostal od Maxe cricketovou pálkou ránu do hlavy. Ale je živý a zdravý. Dokonce zvládl všechno prodlužovat a simulovat o pár desítek minut dýl, než to ve skutečnosti bolelo. Nejlepší je když se pokouší kulhat a chvilkama zapomíná, která noha ho má vlastně bolet, nebo když brečí a stíhá kontrolovat, jestli vyvolává u ostatních dostatek pozornosti. Ale řekl bych, že už to není takové, jako ze začátku. Asi už si všiml, že jsem ho prokoukl a nezabírá to na mě.
Večer jsme se bavili s Lindou a přišla řeč na školu. Dozvěděl jsem se, že po následujícím školním roce půjde Max na internátní školu v Oxfordu. To znamená, že tam bude pořád kromě prázdnin. Max už se těší. Z tohoto kluka ještě něco bude.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama